مقالات

سپر اچ سی کراس, قیمت سپر اچ سی کراس, لوازم یدکی اچ سی کراس,قطعات اچ سی کراس

5 تفاوت اصلی قیمت سپر جلو اچ سی کراس با سپر عقب اچ سی کراس | فروشگاه یدک چین

سپر جلو اچ سی کراس معمولا شامل پوششی بر روی سپر واقعی است که برای زیبایی به بخش جلویی ماشین تعبیه شده است و با رنگ خودرو همخوانی دارد، اما سپر واقعی پشت این پوشش قرار گرفته است. در صورتی که سپر عقب اچ سی کراس به بخش عقبی خودرو اطلاق می شود که از طریق نگهدارنده براکت و به صورت یکپارچه در عقب خودرو شکل گرفته است.

با توجه به تعاریف کوتاه بالا و ساختار سپرها می توان نتیجه گرفت که اولین تفاوت، نوع سپر می باشد و به دلیل شکل ظاهری این دو قطعه یدکی طبیعی است که تفاوت قیمت داشته باشند. کارکرد سپرها محافظت از بدنه خودرو می باشد بنابراین نمی توان گفت که در این موضوع این دو قطعه با یکدیگر متفاوت عمل می کنند.

از منظر دسته بندی لوازم یدکی اچ سی کراس هردوی این سپرها در گروه قطعات یدکی بدنه قرار می گیرند.

سپر عقب اچ سی کراس, قیمت سپر عقب اچ سی کراس, قیمت لوازم یدکی اچ سی کراس

یکی دیگر از مسائلی که در قیمت نهایی تاثیر می گذارد هزینه نصب سپر جلو اچ سی کراس و سپر عقب این خودرو است و این هزینه متغییر است اما در قیمت فاکتور نهایی تاثیر می گذارد. یکی از عوامل موثر در کاهش هزینه های خرید لوازم یدکی اچ سی کراس، خرید از فروشگاه های مرکزی است که قطعات یدکی موردنظر شما را با قیمتا مناسب تری ارائه می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله راهنمای خرید لوازم یدکی اچ سی کراس را مشاهده بفرمایید.

قیمت سپر عقب اچ سی کراس به طور معمول کمتر از قیمت سپر جلو اچ سی کراس در بازار تهران است. جنس مواد سازنده سپر نیز تاثیر بسیار مهمی در قیمت آن می گذارد، مواد تشکیل دهنده سپر از جنس پلاستیک مقاوم است که در برابر تصادفات از خودرو محافظت می کند، البته مواد دیگری برای ساخت سپر وجود دارد که با توجه به نوع خودرو و کارخانه سازنده تولید میشود. یکی از علل انتخاب پلاستیک به عنوان مواد اصلی سازنده سپر سبک بودن آن است.

سپر عقب اچ سی کراس, قیمت سپر عقب اچ سی کراس, قیمت لوازم یدکی اچ سی کراس

بازرگانی یدک چین مرکز پخش و فروش لوازم یدکی اچ سی کراس، یکی از فروشگاه های معتبر فروش لوازم جانبی اچ سی کراس در تهران است که شما می توانید به صورت رایگان با کارشناسان فروش تماس و اطلاعات موردنیاز خود را کسب کنید. این مرکز علاوه بر ارائه قطعات یدکی اصل و با کیفیت به علت حذف عوامل واسط، قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را برای خریداران در نظر گرفته است. جهت اطلاع از قیمت سپر جلو اچ سی کراس و قیمت سپر عقب اچ سی کراس با فروشگاه تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی:
  تهران، میدان امام خمینی، خیابان اکباتان، کوچه آهنین، مجتمع تجاری امین، پلاک 19

 • شماره تماس:  
  1400 11 33 021
  8910 99 33 021
  8911 99 33 021
  7845 447 912 98+

تمامی حقوق این وب سایت برای یدک چین محفوظ میباشد.
YadakChin