مقالات

قیمت لوازم h30 کراس, لوازم یدکی اچ سی کراس تهران, قیمت لوازم یدکی دانگ فنگ h30

چرا نباید لوازم یدکی ارزان قیمت بخریم؟ | فروشگاه یدک چین

لوازم یدکی خودرو جزء لوازمی است که صاحبان خودرو در هنگام تصادف و یا خرابی آن قطعه نیاز به آن پیدا می کنند، از این رو خرید لوازم یدکی اصل از جمله مواردی است که اهمیت ویژه ای دارد و باید در هنگام خرید دقت کافی را به کار گرفت اما قیمت لوازم یدکی موضوعی است که در اکثر مواقع افراد به آن بیشتر از کیفیت محصول توجه می کنند.

فاکتور قیمت از جمله مباحثی است که نه تنها در خرید لوازم یدکی بلکه در تمامی زمینه ها نقش کلیدی را بازی می کند و برخی از خریداران در هنگام خرید به قیمت بیشتر از کیفیت مورد نظر توجه می کنند اما در مورد قطعات یدکی خودرو صرفا باید به کیفیت توجه داشت زیرا عدم کارکرد صحیح قطعه یدکی ممکن است صدمات بدتری را در آینده به وجود بیاورد.

لوازم یدکی اچ سی کراس تهران, قطعات یدکی اچ سی کراس اصل

قطعه یدکی ارزان قیمت چیزی جز مواد سازنده بی کیفیت نیست که در مواقع حساس مثل تصادف ضرر بیشتری را به خودرو وارد می کند بنابراین برای خرید لوازم یدکی باید فاکتورهای دیگر را مدنظر قرار بدهیم و به کیفیت و اصل بودن کالا الویت بیشتری بدهیم.

حال که با اهمیت این موضوع آشنا شدیم و به زیان های انتخاب لوازم یدکی ارزان پی بردیم باید بدانیم که چگونه میتوان لوازم یدکی اصل و با کیفیت را از لوازم یدکی تقلبی تشخیص دهیم.

قیمت یک کالا موضوعی است که ممکن است در نظر اول نشان از تقلبی بودن آن کالا باشد با کمی بررسی قیمت ها میتوان به این موضوع رسید و قطعه ارزان قیمت تقلبی را از قطعه با قیمت مناسب تشخیص داد، به نوعی هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

موضوع بعدی در تشخیص قطعه تقلبی ظاهر آن قطعه است، شکل بی فرم و یا تشابه کمتر به شکل قطعه یدکی اصل نشان می دهد که قطعه مورد نظر اصل نیست. البته تشخیص از روی ظاهر قطعه به همین آسانی نیست. اصولا قطعات یدکی بدنه جزء مواردی هستند که به راحتی میتوان کوچک ترین تفاوت های ظاهری را از روی شکل قطعه اصلی تشخیص داد. این قطعات شامل مواردی همچون سپر عقب، سپر جلو، جلوپنجره و ... هستند. برای نمونه میتوان آینه بغل اچ سی کراس را مثال زد که خطوط ظاهری آن و یا محل قرار گیری چراغ زیر آینه اچ سی کراس نشان از اصل و یا تقلبی بودن آن دارد.

در بسیاری از موارد افراد به برچسب ضمانت نامه و یا هولوگرام روی قطعه توجه می کنند و ملاک اصل بودن کالا را این موارد می دانند، این نظریه تا حدودی درست است اما در مورد قطعات یدکی خودروهای چینی صدق نمی کند زیرا این قطعات یدکی بدون ضمانت نامه و یا برچسب خاصی وارد کشور می شوند به همین دلیل در هنگام انتخاب و خرید باید توجه ویژه ای به آن داشت و یا با یک کارشناس و یا مکانیک خودروهای چینی در این زمینه مشورت نمود.

لوازم یدکی اچ سی کراس, لوازم یدکی H30 کراس

بنابراین در هنگام خرید لوازم یدکی خودروی چینی به این نکته نباید به عنوان اصل بودن کالا استناد کرد.

بازرگانی یدک چین مرکز پخش و فروش لوازم یدکی اچ سی کراس، یکی از فروشگاه های معتبر فروش لوازم جانبی اچ سی کراس در تهران است که شما می توانید به صورت رایگان با کارشناسان فروش تماس و اطلاعات موردنیاز خود را کسب کنید. این مرکز علاوه بر ارائه قطعات یدکی اصل و با کیفیت به علت حذف عوامل واسط، قیمت بسیار مقرون به صرفه ای را برای خریداران در نظر گرفته است. جهت اطلاع از قیمت سپر جلو اچ سی کراس و قیمت سپر عقب اچ سی کراس با فروشگاه تماس بگیرید.

 • دفتر مرکزی:
  تهران، میدان امام خمینی، خیابان اکباتان، کوچه آهنین، مجتمع تجاری امین، پلاک 19

 • شماره تماس:  
  1400 11 33 021
  8910 99 33 021
  8911 99 33 021
  7845 447 912 98+

تمامی حقوق این وب سایت برای یدک چین محفوظ میباشد.
YadakChin