مقالات

لوازم یدکی بدنه اچ سی کراس

نکات مهم انتخاب لوازم یدکی بدنه اچ سی کراس | فروشگاه یدک چین

اچ سی کراس محصول کشور چین و با برند تجاری دانگ فنگ یکی از انواع خودروهای موجود در بازار داخلی است که تهیه لوازم یدکی آن نیز از موضوعات اصلی صاحبان این خودروی نسبتا شاسی بلند است. قطعات یدکی این خودرو نیز در چین تولید و به ایران وارد می گردد بنابراین تشخیص اصل بودن کالا از جمله موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

در این مقاله به بررسی قطعات یدکی بدنه اچ سی کراس میپردازیم که برخی از آنها به شرح زیر است:

 • سپر جلو اچ سی کراس
 • سپر عقب اچ سی کراس
 • جلوپنجره اچ سی کراس

میتوان گفت قطعات یدکی که برای مثال در بالا ذکر شد به نوعی وظیفه محافظت از بدنه اصلی خودرو را برعهده دارند، به همین منظور در انتخاب و خرید آنها باید دقت کافی را به کار برد تا قطعه تقلبی منجر به صدمات بیشتری نگردد. خرید سپر اچ سی کراس به دلیلی اینکه قطعات اصلی وارد شده دارای شناسه و یا گارانتی از کارخانه سازنده نیستند بسیار دشوارتر از موارد دیگر است اما با کمی بررسی و گشت و گذار در بازار قطعات یدکی میتوان به نکات قابل توجهی در مورد انتخاب و خرید درست پی برد.

یکی از این نکات مهم در زمینه انتخاب لوازم بدنه اچ سی کراس رنگ قطعه یدکی است که ممکن است بسیاری از افراد به آن توجهی نداشته باشند و این موضوع را بسیار پیش پا افتاده و غیر مهم قلمداد کنند اما رنگ قطعه یدکی میتواند تا حدودی جنس آن را نیز مشخص گرداند زیرا استفاده از مواد نامرغوب برای تولید لوازم یدکی اچ سی کراس رنگ زننده ای را نیز تولید خواهد کرد.

نکته بسیار مهم دیگر که نباید از آن چشم پوشی کرد شکل ظاهری قطعه است و باید همانند قطعه اصلی روی خودرو باشد بنابراین در هنگام خرید باید به تفاوت های ظاهری هرچند کوچک نیز توجه ویژه ای داشت زیرا قطعات یدکی تقلبی موجود در بازار شباهت بسیاری به قطعه یدکی اصل دارند. با کمی تحقیق و بررسی در سایت های فروش لوازم یدکی اچ سی کراس و یا در بازار قطعات یدکی خودرو می توان مراکز اصلی و معتبر را یافت.

قیمت لوازم H30 کراس را می توانید از فروشگاه یدک چین مرکز انحصاری فروش لوازم یدکی اچ سی کراس تهران بخواهید، این مرکز مفتخر است تا قطعات یدکی اچ سی کراس اصل را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

 • دفتر مرکزی:
  تهران، میدان امام خمینی، خیابان اکباتان، کوچه آهنین، مجتمع تجاری امین، پلاک 19

 • شماره تماس:  
  1400 11 33 021
  8910 99 33 021
  8911 99 33 021
  7845 447 912 98+

تمامی حقوق این وب سایت برای یدک چین محفوظ میباشد.
YadakChin