مقالات

لوازم یدکی بدنه اچ سی کراس

اچ سی کراس محصول کشور چین و با برند تجاری دانگ فنگ یکی از انواع خودروهای موجود در بازار داخلی است که تهیه لوازم یدکی آن نیز از موضوعات اصلی صاحبان این خودروی نسبتا شاسی بلند است. قطعات یدکی این خودرو نیز در چین تولید و به ایران وارد می گردد بنابراین تشخیص اصل بودن کالا از جمله موضوعاتی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

حذف صدای لنت ترمز | لنت ترمز برلیانس

یکی از شایع ترین شکایات در مورد ترمز این است "ترمزهای من سوت می کشند" و یا در هنگام ترمز گرفتن صدای خرخر می آید، سروصدای ترمز میتواند آزاردهنده باشد این موضوع ممکن است ما را از یک خطر آگاه سازد. شما میتوانید با تعویض لنت کهنه با لنت نو از این صداها خلاص شوید اما آیا تا بحال برای شما هم پیش آمده است که بعد از تعویض لنت ترمز همچنان صدای سوت کشیدن و یا دیگر صداهای آزاردهنده را در هنگام رانندگی حتی با سرعت کم بشنوید؟

چراغ جلو آریو سایپا | تامین قطعات آریو

چرا باید چراغ جلو خودرو را تعویض کنیم؟
دلایل زیادی برای تعویض چراغ جلو خودرو وجود دارد. برای شروع، لنز بیرونی پلاستیکی که روی چراغ جلو را می پوشاند در طول زمان توسط پرتاب ماسه های روی جاده در هنگام رانندگی صدمه می بیند. از طرف دیگر باران های اسیدی، نور خورشید و رطوبت هوا سبب بروز تغییرات شیمیایی در پلاستیک بیرونی چراغ جلو می شود. همین عوامل باعث می شوند چراغ جلو شکل کروی به خود بگیرد و موجب افزایش مقاومت الکتریکی شود، در نهایت منجر به کاهش جریان الکتریکی شده و خروجی نور به شدت کاهش می یابد.

سپر اچ سی کراس, قیمت سپر اچ سی کراس, لوازم یدکی اچ سی کراس,قطعات اچ سی کراس

سپر جلو اچ سی کراس معمولا شامل پوششی بر روی سپر واقعی است که برای زیبایی به بخش جلویی ماشین تعبیه شده است و با رنگ خودرو همخوانی دارد، اما سپر واقعی پشت این پوشش قرار گرفته است. در صورتی که سپر عقب اچ سی کراس به بخش عقبی خودرو اطلاق می شود که از طریق نگهدارنده براکت و به صورت یکپارچه در عقب خودرو شکل گرفته است.

سپر اچ سی کراس, قیمت سپر اچ سی کراس, لوازم یدکی اچ سی کراس,قطعات اچ سی کراس

اچ سی کراس نام خودروی چینی کمپانی خودروسازی دانگ فنگ چین است و چندیست که بازار خودروی داخلی کشورمان را در دست خود گرفته است. در این میان تهیه لوازم یدکی اصل و با کیفیت این خودرو یکی از مسائلی است که دارندگان اچ سی کراس با آن رو به رو هستند، از این رو در این مقاله به نکات قابل توجه درباره خرید لوازم یدکی اچ سی کراس و راهکارهای تشخیص قطعه اصل و تقلبی می پردازیم.

صدای لنت بعد از تعویض | قطعات یدکی اچ سی کراس

توقف خودرو نیازمند عللی همچون اصطکاک است و در سیستم ترمز خودرو تولید اصطکاک برعهده لنت ترمز است. عملکرد لنت‌ها به این صورت است که ابتدا روی دیسک‌ها فشرده شده و اصطکاک تولیدی میان لنت و دیسک منجر به کاهش سرعت خودرو شده ود در نهایت خودرو متوقف می شود.

راهنمای تعویض آینه بغل اچ سی کراس, آینه بغل H30 کراس, آینه جانبی H30 cross

آینه بغل اچ سی کراس به عنوان یک قطعه ایمنی برای مشاهده اطراف خودرو در هنگام رانندگی استفاده می شود، اچ سی کراس دارای دو آینه بغل در سمت راست و چپ خود است که از نوع برقی هستند. طراحی آینه های جانبی اچ سی کراس متفاوت است به این صورت که آینه بغل سمت راننده دارای یک طراحی استاندارد است اما آینه بغل سمت شاگرد دارای یک شیشه محدب است و سطح آن به سمت خارج انحنا دارد و این انحنا باعث می شود تا راننده یک تصویر واضحی را از اطراف خودرو داشته باشید.

بهترین زمان تعویض لاستیک, لوازم یدکی برلیانس

فصل تابستان، فصل آب و هوای گرم است و این فصل سال، بهترین زمان برای بررسی سلامت لوازم برلیانس است تا بدانیم آیا زمان تعویض آنها رسیده است یا خیر. اغلب صاحبان خودرو می پرسند طول عمر لاستیک خودرو چقدر است؟ پاسخ این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارت است از سن و کیفیت لاستیک، عادات رانندگی و ترمز کردن شما و شرایط جاده ای که در آن رانندگی می کنید.

صدای کمک فنر برلیانس, مشکل کمک فنر برلیانس

زمان مناسب تعویض کمک فنر خودرو چه زمانی است؟ علائم کمک فنر خراب را می دانید؟ ابتدا شما باید بدانید که کمک فنر برلیانس h330 یا یک خودروی دیگر چگونه طراحی شده است و چگونه کار می کند. در انتهای این مقاله فیلمی از نحوه کارکرد کمک فنر خودرو با زیرنویس فارسی قرار داده شده است. فلسفه استفاده از کمک فنر در یک خودرو، کمک به نگهداری تایرها بر روی زمین است به طوری که راننده بتواند به راحتی خودرو را کنترل کند، در واقع وظیفه اصلی آن کمک به حفظ تعادل تایرها در سیستم تعلیق خودرو است.

فیلتر هوای برلیانس h230, فیلتر هوای برلیانس h330, تعویض فیلتر هوا برلیانس

بسیاری از صاحبان خودرو در خصوص اهمیت فیلتر هوا بسیار نگران نیستند. عملکرد دقیق فیلتر هوا چیست و چگونه عملکرد خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد؟ بهترین زمان تعویض فیلتر هوا چه زمانی است؟اینها سوالاتی هستند که صاحب خودرو برای مراقبت و حفظ سلامت خودرو باید از خود بپرسد. برای عملکرد خودرو، فیلتر هوا بسیار حیاتی است و سهل انگاری در حفظ سلامت فیلتر خودرو در شرایط نامناسب باعث کاهش طول عمر خودرو می شود بنابراین مهم است که درباره اهمیت فیلتر هوا و نحوه عملکرد آن بدانید. در این مقاله به برخی از شاخص های کلیدی درباره آن صحبت می کنیم.

زمان مناسب برای تعویض فیلتر هوا , علائم خرابی فیلتر هوا

یک فیلتر هوای کثیف ممکن است شرایط رانندگی را دشوار کند و طول عمر موتور برلیانس را کاهش دهد. در این مقاله راجع به فیلتر هوای موتور خودرو صحبت می کنیم که چقدر مهم هستند و چه زمانی بهترین زمان تعویض فیلتر هوای برلیانس می باشد. به احتمال زیاد می دانید که موتور خودرو بر روی مخلوط هوا و سوخت قرار گرفته است که دقیقا برای احتراق مطلوب، قدرت و راندمان سوخت طراحی شده است اما آیا می دانستید که یک فیلتر هوای کثیف می تواند این نسبت ایده آل را بهم بزند؟ عمر مفید فیلتر هوا که به سر می رسد نیازمند تعویض است.

 • دفتر مرکزی:
  تهران، میدان امام خمینی، خیابان اکباتان، کوچه آهنین، مجتمع تجاری امین، پلاک 19

 • شماره تماس:  
  1400 11 33 021
  8910 99 33 021
  8911 99 33 021
  7845 447 912 98+

تمامی حقوق این وب سایت برای یدک چین محفوظ میباشد.
YadakChin